Ogłoszenie

______________________________________________________________________________________________________________________ UWAGA !!! Forum OTWARTE !!! Co prawda jest jeszcze w rozbudowie, ale powoli w pełni zostanie udostępnione dział po dziale. Na chwilę obecną są już dostępne niektóre działy tak więc życzę wszystkim miłej zabawy ;) ***** Z góry dziękuję - HiroBT_PL ***** ______________________________________________________________________________________________________________________

#1 2010-03-01 21:52:55

 HiroBT_PL

Administrator

1623713
Zarejestrowany: 2010-03-01
Posty: 69
Punktów :   

Powitanie

Witam wszystkich na forum Anielskiego Imperium [AnImp_PL] gildii z Perfect World (www.perfectworld.com.my), której to jestem założycielem.
W końcu znalazłem troszkę czasu i odrobinę chęci do tego by założyć forum dla tegoż oddziału. Mam nadzieję iż wszyscy należący do naszego Imperium jak i przyjaciele, zapoznają się wedle własnych chęci z owym forum oraz że zostanie utrzymana tu miła atmosfera jaką staram się wszędzie utrzymać

Wszelkie zmiany i inne ważniejsze rzeczy zamieszczać będę w ogłoszeniach tu na forum zaś w grze po kliknięciu G w okienku ogłoszeń z racji iż jest ograniczone ilością znaków zostanie zapisana tylko notatka iż jest nowe ogłoszenie na forum.

No to ja już więcej nie przynudzam ^^ i życzę Wam wszystkim miłej wspólnej zabawy oraz rozmów na poziomie a sobie życzę tego bym nie musiał nigdy interweniować w jakąś kłótnie jak i tego by owe forum tętniło życiem.



PS: Wszelkie pomysły jakie tu zaprezentowałem zastrzegam sobie do użytku własnego oraz do dalszej rozbudowy Anielskiego Imperium. Kopiowanie, naśladowanie itp. bez porozumienia ze mną będzie karane natychmiastową banicją na tym forum oraz wszystkich innych podlegających pod naszą Gildię jak i zaprzyjaźnionych z naszym Imperium.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl