Ogłoszenie

______________________________________________________________________________________________________________________ UWAGA !!! Forum OTWARTE !!! Co prawda jest jeszcze w rozbudowie, ale powoli w pełni zostanie udostępnione dział po dziale. Na chwilę obecną są już dostępne niektóre działy tak więc życzę wszystkim miłej zabawy ;) ***** Z góry dziękuję - HiroBT_PL ***** ______________________________________________________________________________________________________________________

#1 2010-04-10 23:43:31

 HiroBT_PL

Administrator

1623713
Zarejestrowany: 2010-03-01
Posty: 69
Punktów :   

10.4.2010 Tragedia Narodowa - chwila ciszy...

Witam.
Niestety dopiero teraz mogłem zasiąść do PW i ogółem zająć się gildiami.
Jak zapewne już każdy wie, rozbił się samolot z Prezydentem jak i innymi ważnymi osobowościami naszego państwa
Nie będę tu smucił i streszczał to co jest na bieżąco mówione w wiadomościach itp.


Zważywszy na powagę zaistniałej sytuacji na czas żałoby narodowej zawieszam wszelkie bitwy, polowania itp.
Dozwolona jest tylko obrona własna ale i tak prosiłbym o odpuszczenie PKerom itd., po prostu ich olać.

Zapewne można by tu jeszcze coś powiedzieć ale myślę iż to co zostało powiedziane, wystarczy a reszta należy już do każdego z osobna.

PS: Jeśli podczas owego rozejmu będziecie atakowani przez kogoś - zapiszcie dokładne nicki cwaniaczków co będą próbować wykorzystać sytuację jaka nastała. Jesteśmy sojuszem z tradycją i honorem więc nie zawiedźcie mnie ani siebie nawzajem.
Na forum zostanie utworzony oddzielny temat gdzie zapraszam do rozmów.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

HiroBT przywódca AnImp Anielskie Imperium

Offline

 

#2 2010-04-10 23:45:06

 HiroBT_PL

Administrator

1623713
Zarejestrowany: 2010-03-01
Posty: 69
Punktów :   

Re: 10.4.2010 Tragedia Narodowa - chwila ciszy...

Oto link do owego tematu, w którym można się wypowiadać - bez konieczności zalogowania się.

http://www.animp-pw.pun.pl/viewtopic.php?pid=117#p117

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl