Ogłoszenie

______________________________________________________________________________________________________________________ UWAGA !!! Forum OTWARTE !!! Co prawda jest jeszcze w rozbudowie, ale powoli w pełni zostanie udostępnione dział po dziale. Na chwilę obecną są już dostępne niektóre działy tak więc życzę wszystkim miłej zabawy ;) ***** Z góry dziękuję - HiroBT_PL ***** ______________________________________________________________________________________________________________________

#1 2010-03-02 15:55:12

 Method

Użytkownik

2988843
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 21
Punktów :   

Moje propozycje :)

Na początek proponuję zmienić kolory w temacie "Podział na grupy i ich przywileje" gdyż czerwony oraz niebieski na szarym tle wydają się bardzo rażące i nieprzyjemne dla wzroku. Jeśli innym to nie przeszkadza to oczywiście dla mnie nie ma problemu


http://mmo.ubf.pl - Katalog Gier MMO - Zapraszam! (under construction)

Offline

 

#2 2010-03-02 16:02:31

 shine_88

Nowy użytkownik

9136905
Skąd: Gdzieś daleko daleko:)
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

O widzisz Hiro nie tylko ja mam takie zdanie na temat kolorów:))


>>MiŁoŚć JeSt TrIuMfEm WyObRaŹnI nAd RzEcZyWiStOśCiĄ<<

Offline

 

#3 2010-03-02 20:27:56

 Method

Użytkownik

2988843
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 21
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

A tak przy okazji można byłoby przygotować kilka poradników dla nowych graczy typu: jak zacząć, opisy postaci, słownictwo itp. Wiecie ewentualnie mógłbym przygotować kilka takich poradników w miarę możliwości


http://mmo.ubf.pl - Katalog Gier MMO - Zapraszam! (under construction)

Offline

 

#4 2010-03-02 21:19:15

Szarouch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

o świetnie słowniczek by sie przydał oszczędziło by to moich głupich pytań na guildchacie i fakt tego niebieskiego nie da się czytać. >< oczy bolą


Nigdy nie walcz z głupimi ludźmi, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem

Offline

 

#5 2010-03-03 13:49:48

 Method

Użytkownik

2988843
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 21
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

proponuję także opisy najpopularniejszych zadań, questów, dungeonów itp. Przydałoby się też umieścić pare słów o craftingu, mały temacik odnośnie wróżek, gdyż często zdarza mi się słyszeć, że ludzie nie mają zielonego pojęcia co i jak, opisy poszczególnych fb, pare informacji, do których w samym PW nie jest łatwo dotrzeć (mam na myśli ukryte questy itp.), poradnik do kultywacji itp pomysłów mnóstwo ale nie chcę zanudzać ^^ weźcie to pod uwagę


http://mmo.ubf.pl - Katalog Gier MMO - Zapraszam! (under construction)

Offline

 

#6 2010-03-03 14:16:45

 HiroBT_PL

Administrator

1623713
Zarejestrowany: 2010-03-01
Posty: 69
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

Niektóre z tych pomysłów już też miałem ^^ i są już realizowane, nie widzicie tego bowiem owe tematy są jeszcze nieudostępnione ale niektóre faktycznie podsunęliście i to dobre się przydadzą więc postaram się je w najbliższym czasie zrealizować.

Co do samych misji to będą opisane wszystkie od lvlu 1 po 88 jak na razie (z czasem powoli będą dodawane ale jest tego ogrom więc troszkę to potrwa zanim się z tym uporam) dodatkowo z racji tego iż słyszę czasem e ktoś czegoś nie umie przetłumaczyć itp. w wolnej chwili postaram się owe misje przetłumaczyć na PL (moje wolne tłumaczenie nie dosłowne bo bym przez pół roku tych wszystkich historii nie przetłumaczył ^^).

Z czasem  tematy które już powstaną oddam pod opiekę modkom itd. ale nabór na takowych dopiero ogłoszę jak już forum będzie całe albo przynajmniej w większości gotowe.

Jeśli chodzi o te kolory to są one kolorami grup więc nie chciałbym ich zmieniać ale postaram się dać faktycznie jakiś inny odcień danego koloru by to było bardziej zjadliwe jeśli uważacie że te 2 są zbyt rażące

Offline

 

#7 2010-03-04 07:37:30

 Method

Użytkownik

2988843
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 21
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

No to supcio skoro masz zamiar zrealizować te założenia odnośnie forum, o których wspomniałeś a tak przy okazji świetny pomysł z mapami fb i innych że tak się wyrażę "eventów"


http://mmo.ubf.pl - Katalog Gier MMO - Zapraszam! (under construction)

Offline

 

#8 2010-03-10 20:30:38

 HiroBT_PL

Administrator

1623713
Zarejestrowany: 2010-03-01
Posty: 69
Punktów :   

Re: Moje propozycje :)

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje i pomysły to zapraszam a te dwa tematy dotychczasowe uważam za zrealizowane więc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl